Voidwalker

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kroczący w Pustce (Voidwalker)

Kroczący w Pustce to demony stworzone z chaosu Wirującego Netheru. Ich dotyk jest zagadką - wiadomo, że potrafi momentalnie oślepić istotę bądź zniwelować ich świadomość każdego innego zagrożenia. Ich postać przypomina niemal istotę tasmanoidalna, jakkolwiek stworzoną z czarnej chmury, niemal tak ciemnej jak sama głębia Voidu.

Kroczący w Pustce są wyjątkowi, jeśli chodzi o stosunek sługa - mistrz. Istoty te są proste w kontroli oraz dużo mniej absorbujące niż Imp bądź Sukub. Prawdopodobnie jako jedyne są skłonne wykonywać nawet najbardziej samobójcze misje zadane przez mistrza. Do tego nawet po utracie kontaktu z mistrzem istoty te mają w zwyczaju kontynuować wykonywanie ostatniego zadania otrzymanego od niego.

Ataki Kroczących w Pustce to zwykle ich dotyk, który sprawia ofierze niesamowity ból. Jest to czysto fizyczny, rozrywający ból bądź psychiczne katusze, gdy dotyk demona przywołuje najgorsze wspomnienia sprawiając, że ofiara łamie się nie będąc w stanie skupić się na niczym innym.

Kroczący w Pustce posiadają słaby punkt na swoich rękach. Tak jak żywiołakom, Kroczącym w Pustce po przejściu z Netheru do jakiegokolwiek innego planu egzystencji formują się bransolety na nadgarstkach, które łączą je z tym światem pozwalając na istnienie w stałej formie. Jeśli te bransolety zostaną zniszczone większość mocy i siły demona zostanie wessana przez Nether, pozostawiając łatwą do pokonania resztkę.

Kroczący w Pustce wydają się mieć niesamowite połączenie z cieniem naszego świata, może ze względu na pewne podobieństwo do Pustki. Wiadomo, że są one w stanie poruszać się między cieniami, oraz używać ich do zaleczenia otrzymanych ran. Należy bezwzględnie założyć możliwość wywoływania efektów będących odpowiednikami magii cienia.

Wolni Kroczący w Pustce należą do frakcji określanej jako Pustka, której przewodzi Dimensius. Ich siły zniszczyły ojczysty świat K'aresh stąd Ethereum szukają zemsty za wszelką cenę na całej istniejącej frakcji. Jakkolwiek wszystkie istoty Pustki są paradoksem życia - tworzone prawdopodobnie przez anomalie czasu bądź przestrzeni, gdy nicość nadaje im formę. Esencją ich istnienia jest pożywianie się i dostarczanie więcej materii do istoty Pustki - nie posiadają żadnych innych celów.

Istnieje również teoria łącząca istoty Pustkę z Naaru. Według zasady "Bez Pustki, Światłość nie może istnieć". Jest to związane z zeznaniami tych, którzy byli świadkami śmierci Naaru, gdy to energie entropii manifestują się w danym miejscu oplatając dusze umierającego i przekształcając ją w istotę szokująco podobną do Kroczących w Pustce. Informacje te zostały zdobyte niedawno i dalsze powiązania są na etapie badań.