Valeera Sanguinar

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Valeera Sanguinar
Val.jpg
Rasa

Sin'dorei

Płeć

Kobieta

Klasa

(fabularna)

Klasa

(mechaniczna)

Rogue

Wiek

mniej niż 100 lat

Tytuł

brak

Status

Żywa

Skala Wyzwania

26

Poziom Walki Wręcz

21

Przynależność
  • nieznane
Znana Rodzina

Wygląd

Na pierwszy rzut oka Valeera nie prezentuje się wcale ciekawie. Szacując jej wiek bardzo łatwo pokusić się o stwierdzenie, że to ledwo elfi podlotek, jeśli nie dziecko. Niska, chuda krwawa elfka o jadowicie zielonych oczach i przeważnie spiętych w wysoki kuc płowych włosach.
Val3.jpg
Przy pasie nosi dwa zielone sztylety, nieco zbyt duże, jak na elfie standardy, prędzej przypominające orczą broń. Z uwagi na rozmiar pary ostrz, jakie dźwiga dziewczyna, można podejrzewać, że używa ich w roli dwóch krótkich mieczy.
Val2.jpg

Po bliższych oględzinach zauważyć można, że na odsłoniętych częściach ciała kobiety, wliczając skronie i policzki, ornamentem dziwnych symboli skórę znaczą jakieś wyblakłe runy.

Historia

Niewiele informacji o tej elfiej pannie trafiło tak naprawdę na forum publiczne. Wiadomo jednak, że do Stormwind przybyła wraz z królem Varianem Wrynnem i druidem Brollem Bearmantle. Plotki głoszą, że wraz z wyżej wspomnianą dwójką, Valeera walczyła jako część drużyny na arenach gladiatorów. Na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, mając przed sobą stworzenie pozornie tak kruche.

Pewnym jest, że z królem Stormwind i dziwnym, rogatym Kal'dorei, Valeerę łączy wiele, najpewniej jest to przyjaźń i wspólna przeszłość trójki.
Valeera i Broll

Wygląda na to, że lojalność elfki w całości pokładana jest nie tyle we frakcji, czy choćby jednej rasie, co w Varianie i druidycznym przyjacielu.

...


Cytaty