Szkocja

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Silly-small.png

To jest głupi artykuł

Ten artykuł jest głupi. Prawdopodobnie nie pochodzi z żadnego licencjonowanego źródła i prawdopodobnie nie ma żadnego sensu, jednak w pewien sposób stał się częścią tego, co tworzy RH jako całość

Szkocja to legendarna kraina mlekiem, miodem i Szkotami płynąca. Ojczyzna największych hardkorów i kozaków. Kraina wiecznych wojen i haggisa.


Narodowymi bohaterami Szkocji są oczywiście Braveheart i Rob Roy, nie mówiąc o wielu, wielu innych Szkockich wojach. Typowy Szkot musi nosić kilt, mieć rudą brodę, grać na dudach i mieć tradycyjne Szkockie imię, jak Angus.

Szkockie akcenty możemy spotkać w wielu dziedzinach życia np.: Szkocka Whisky, Owczarek Szkocki, lub Szkocki Terier. Najsłynniejszym jednak dobrem narodowym Szkocji są szkoccy berserkerzy.


Oprócz zestawu standardowego Szkota, Szkocki Berserker musi władać mieczem bądź toporem ośmioręcznym. Szkoci to jedyna rasa która już od pierwszego poziomu doświadczenia potrafi używać mieczy i toporów ośmioręcznych jednorącz.

Istnieją pogłoski, iż raz na rok, tudzież na tysiąc lat, prawdziwy Szkot budzi się w każdym. Starożytne kroniki odnotowały nawet tego typu zjawiska...
Typowy szkot
Szkot2.jpg