Szary Trybunał

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Wysocy Lordowie Szarego Trybunału - Darion Mograine i Tirion Fordring.

Organizacja

Organizacja powstała z połączenia Armii Rycerzy Hebanowego Ostrza i Srebrzystej Krucjaty. Sojusz ten ma na celu wzmocnienie sił ofensywy na Northrend poprzez wspólne dowództwo i wspólną hierarchię, zaś ostatecznie ma doprowadzić do zdobycia Lodowej Cytadeli. Organizacja ma charakter typowo militarny. Zarządzana jest przez Radę Szarego Trybunału, w której skład wchodzą Wysocy Lordowie oraz Lordowie.


Siedziby

Główną siedzibą organizacji jest znajdująca się nad Zul'Drak nekropolia Zeramas. Do tego oczywiście, wszelkie obozy przynależące tak do Rycerzy Hebanowego Ostrza, jak i do Srebrzystej Krucjaty.


Historia

Organizacja została utworzona w połowie roku 31, decyzją Wysokiego Lorda Srebrzystej Krucjaty Tiriona Fordringa, oraz Wysokiego Lorda Hebanowego Ostrza Dariona Mograine'a, po propozycji wystosowanej przez dowództwo Srebrzystej Krucjaty. Każdy członek połączonych organizacji otrzymał możność przyjęcia nowych zasad i złożenia przysięgi wierności Szaremu Trybunałowi, bądź też odejścia.


Przysięga Szarego Trybunału

"Ja wolny człowiek i obywatel Azeroth, świadom podejmowanych obowiązków Rycerza Trybunału, przysięgam służyć wiernie wspólnej sprawie, pod postacią Szarego Sztandaru i w osobie Wysokiego Lorda Tiriona Fordringa oraz Dariona Mograine'a, stać na straży jej prawa i strzec honoru Rycerza, sztandaru wojskowego bronić, za sprawę Szarego Trybunału w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak na krew i życie poległych - przysięgam."


Zaprzysiężenie Szarego Trybunału.


Wydarzenia

Patrz osobny artykuł: Szary Trybunał - Wydarzenia


Gracze

Wysoki Lord

  • Darion Mograine
  • Tirion Fordring


Lord/Lady


Generał


Pułkownik


Kapitan


Kwatermistrz


Starszy Rycerz


Rycerz


Rekrut


Stowarzyszony