Sathrien

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sathrienaria, Sathrien, Sainth
Sath.jpg
Rasa

Czarny Smok

Płeć

Kobieta

Klasa

(fabularna)

Klasa

(mechaniczna)

Warlock

Wiek

501

Tytuł
Status

Żywa

Skala Wyzwania

SW 23***

Poziom Walki Wręcz

23

Przynależność
Znana Rodzina


Wygląd

Sainth, czy może Sathrien najczęściej przebywa wśród innych istot w formie czarnowłosej elfki, której oczy zmieniają barwę chyba tylko w zależności od nastroju, przechodząc od jasnego fioletu po czerwień, a nawet czerń. Polimorfowana forma może z powodzeniem uchodzić za ideał dla standardów elfiej rasy, z pewnością można uznać iż wygląd tej formy czarnej smoczycy jest zbyt dopracowany, by mógł być prawdziwy.

Onyxia-By-Mauro-Cascioli.jpg

Każde kruczo-czarne pasmo włosów, zaplecionych w misterne warkoczyki zdobi niewielki metalowy koralik, w efekcie nadając kobiecie wygląd zarazem intrygujący i drapieżny. Podobnie sprawa ma się w przypadku doboru szat, postukujące o siebie małe kosteczki wplecione między materiał i głębokie dekolty to zdecydowanie ulubiony styl tej ciemnoskórej elfki.

Jej spojrzenie jest raczej wrogie, choć nie tak drapieżne, jak wtedy, gdy przybiera prawdziwą i zdecydowanie nie-elfia formę. Kto miał okazję widzieć - wie, że Sainth, Sathrien, czy Sathrienaria to czarna smoczyca, niewielkich rozmiarów, ale niebezpieczna zapewne jak każdy przedstawiciel jej lotu. Końcówkę jej ogona poza typowymi czarnym smokom kolcami 'zdobi' też pokaźna blizna, podobne przebiegają przez jej bok i szyję.

Historia

Satha.jpg
Czarna pojawiła się w Zeramas, gdzie nawiązała jakieś porozumienie z lordem Saevronem Frozenblade, o detalach ich znajomości nie wiadomo wiele. Pewnym jest jednak, że stosunki między tą dwójką obecnie są dalekie od przyjacielskich.

W czasie jednego ze zwiadów Srebrzystej Krucjaty i Hebanowego Ostrza smoczyca dość dosłownie straciła głowę dla Frozenblade'a, a raczej z jego ręki; tuż po tym, jak zionięciem wywołała eksplozję pod Voltarusem, niszcząc tym samym fryzurę narcystycznego elfa. Od tamtej pory gadzina trzyma się Hebanowego Ostrza ze zgoła innych pobudek, co odważniejsi twierdzą, że należy do nich mentalna kontrola, jaką na smoczycę nałożyła arcynekromantka Beloreth Thiar'Nell z rozkazu Lorda Ostrza. Podobno Sathrien od samego początku planowała wystąpienie przeciw swej rasie i stworzenie autonomicznego smoczego lotu, mającego współpracować ściśle z armią rycerzy śmierci. Jeżeli zawierzyć tym pogłoskom, można stwierdzić, że plan raczej się nie powiódł i to, co miało w założeniu zapewnić Sathrien dostatnie życie i pozycję - teraz jest jej problemem. W towarzystwie smoczycy spotkać można Zaardariona, o wiele potężniejszego czarnego gada, który zdaje się rościć sobie wobec młodej czarnej nieomalże prawo własności. Nieco inaczej ma się sprawa w kwestii zielonego smoka, Ethelona - dziwnym zbiegiem okoliczności w jego towarzystwie, czarna wydaje się całkiem przyjaźnie usposobiona, mniej ospała i z pewnością mniej nerwowa.

Music theme: [1]


Charakter

Uszczypliwa, pewna siebie gadzina mało kiedy przejawia sympatię wobec kogokolwiek. O ile początkowo starała się być uprzejma i nie wchodzić nikomu w drogę; teraz zachowuje się, jakby nieustannie dręczył ją zespół napięcia przedmiesiączkowego. Złośliwa, wredna bestia z wahaniami nastrojów zdaje się zupełnie nie dbać o opinię, a nawet przejawiać pewne formy depresji.

Dragon Head by Cake Or Death85.jpg

Cytaty

  • "Paskudna, wredna i złośliwa jaszczurzyca."

- Amahtoohe

  • "Kurw...Moje nogi !!!."

- Ocil Gryfin

  • "Jeżeli miałbym do wyboru do końca życia jeść gówno, albo przebywać w jej towarzystwie godzinę, to wolę się zażerać gównem... Ty ! Nie skończyłem... Jak zobaczysz to czarne gówno, powiedz że jeszcze ją dorwę i wycisnę ze skóry jak robala..."

- Mistyczny Łucznik Hallan

  • "Jako jej przybrany ojciec, jestem z niej bardzo dumny!"

- Vrellg

  • *Nic nie mówi, na wspomnienie o czarnej uśmiecha się szeroko.*

- Ethelon