Sacrolash

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sacrolash
Sacro.jpg
Rasa

Man'Ari Eredar

Płeć

Kobieta

Klasa

(fabularna)

  • Warlock 12 (potrafi rzucać czary jak Warlock 32)
Klasa

(mechaniczna)

Warlock

Wiek

ok. 10.000 lat

Tytuł

Nadworna Wiedźma Kil'Jaedena (ex)

Status

Żywa

Skala Wyzwania

SW 33***

Poziom Walki Wręcz

27

Przynależność
Znana Rodzina

" ...Namiestniczka Siódmego Wschodu Chaosu,

Niosąca Zagladę pani na włościach Xav'zorith,

Władczyni cienia trwająca w triumfie,

Rządząca nad wiekami czasu,

Pani 42 legionów,

Seniorka lordów Xin'roth i Var'nyth,

Najpierwsza spośród panujących nad Za'rikh,

Pani nad dziesięcioma kręgami,

Sedzia losu na trzech."

... i wszystko pięknie, tylko co ona robi na Azeroth?


Wygląd

Dwa kopyta, ogon i rogi... ciemno-fioletowa skóra, zielone płonące fel ślepia. To jej naturalna forma. Dodać do tego należy typowo eredarskie kształty oraz raczej skąpe elementy uzbrojenia i jażący się zielenią nieodzowny sztylet przy boku. Na potrzeby Azerothu jednakże, ci, którzy mają okazję spotkać Panią Sacrolash widzą ją jako urokliwą czarnowłosą elfkę, często prowadzającą na smyczy dwugłowego psa, przypominającego dobermana o dźwięcznym imieniu Quzkin. Naprawdę lepiej się nie zastanawiać, jak wygląda ten pupil, gdy nie zmienia jego wyglądu polimorfia...

Czasami, gdy eredarka zniża się do poziomu pomniejszych śmiertelnych ras, przybiera formę ludzkiej kobiety, ciemnowłosej i całkiem urodziwej, co zapewne dziwić nie może, biorąc pod uwagę wysoce rozwinięty zmysł poczucia piękna typowy dla jej rodzaju.

Charakter

Nadworna wiedźma Kil'jaedena jest osobą raczej skłonną do rozrywki i pozbawioną oporów, jak każde stworzenie dysponujące nieograniczoną ilością czasu poszukuje zabawy, ta zaś w opinii Sacrolash przybierać potrafi przeróżne formy. Można ją spotkać zarówno tam, gdzie krzewi się kulturę oraz propaguje sztukę, jak i w miejscach, gdzie brutalne mordobicie przynosi deszcz krwi i jęki cierpiących. Ot, szeroki jest horyzont przedstawiający to, co interesujące dla demona. Sacrolash lubi też hazard oraz wszelkie formy zakładów, co prawda nie uważa tego za swą słabość, gdyż w swoim mniemaniu słabości zwyczajnie nie posiada żadnych, ale jednak tendencja ta bywa kłopotliwa w kontaktach z inteligentnymi rozmówcami. Trudno jest przeprowadzić z Man'ari rozmowę bez podtekstów, czy ukrytych znaczeń. Jednym z ulubionych zajęć bliźniaczek podobno jest gra w rzutki, gdzie za tarczę robi jakaś śmiertelna istota, a za rzutki służą zaklęcia. Moralne opory to dla Sacrolash kompletna abstrakcja.

Historia

Eredarska szlachcianka, którą odesłano prosto do Netheru podczas bitwy o Quel'Danas powróciła na Azeroth, ale dla odmiany nie po to, by go podbić. Początki wizyty dwóch eredarskich sióstr okazały się dość kontrowersyjne: jacyś nadgorliwi paladyni, którzy nie chcieli z nimi rozmawiać, trochę terraformowania Elwynn... z tego, co wiadomo, podobne zdarzenia już nie mają miejsca, a całość szumu wokół dziwnych przybyszek minęła.

Może zostały odesłane... ?

Plotki

  • Jak na demona jest bardzo miła.
  • Ktoś zabronił jej zabijać.
  • Ktoś też zapewne ją przyzwał, tylko kto byłby w stanie tego dokonać?
  • Co więcej: kto byłby w stanie ujarzmić podobnej natury potwora?

Z jakiegoś nieokreślonego powodu zarówno ona, jak i jej siostra starają się nie tylko unikać sensacji, ale też pomagać mieszkańcom Azeroth... A tak, rzekomo jej bliźniacza siostrzyczka także od pewnego czasu zwiedza 'obcą' planetę.

Cytaty

  • "A to jest... Pani Sacrolash. Nasza... Nauczycielka do spraw walki z demonami. Tak, właśnie tak..."

- Soleandra