Prawdziwa lista gildii na RH

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Silly-small.png

To jest głupi artykuł

Ten artykuł jest głupi. Prawdopodobnie nie pochodzi z żadnego licencjonowanego źródła i prawdopodobnie nie ma żadnego sensu, jednak w pewien sposób stał się częścią tego, co tworzy RH jako całość

Akademia Magii Stormwind - organizacja dla nekromantów i demonologów mimo braku zajęć z tych szkół magii, cyklicznie zalewająca Stormwind demonami i zmieniająca dyrektorów jak rękawiczki na skutek korumpującego wpływu stołka

Cieniste Skrzydła - Kontynuacja tradycji nadawania głupich nazw gildiom najemniczym których przez serwer przewinęło się około 113. Wszystkie były wirtualnie identyczne, niejednokrotnie złożone z tych samych postaci a liderem zawsze był ktoś kto się do tego w ogóle nie nadawał.

Dalaran - Organizacja najpotężniejszych magow Azeroth, składająca się z dwóch postaci, z czego jedna dostała bana na czarowanie a druga w teorii nie jest nawet magiem.

Gwieździsta Przystań - organizacja mająca za szefa furiata, dzięki któremu rozpadła się załoga karczmy i zatonęło pół Zatoki Łupów.

Hebanowe Ostrze - aka Liga Nieumarłych Elfów.

Inkwizycja - teraz możesz mordować postacie innych graczy i generować dramę całkowicie legalnie bez żadnych konsekwencji.

Konsulat Cieni - gildia kumpli Salda służąca do koxu SW.

Nowa Rada Tirisfal - patrz wyżej, z tą różnicą że oficjalniej.

Phlogear - gildia inżynierów, w której było więcej ochroniarzy niż inżynierów, którzy mieli lepsze pomysły na wynalazki niż inżynierzy, a mniej umiejętności bojowych od właśnie pracowników umysłowych.

Srebrzysta Krucjata - praworządna dobra organizacja obrońcow Azeroth, w której 90% postaci nie jest ani praworządna ani dobra.

Stowarzyszenie - gildia neutralnych i dobrych magów, której celem było ratowanie świata z rąk tych złych. Wsławiła się tym, że jej mistrzyni była opętaną nekromanto-demonolożką, a wice-lider opuścil Azeroth aby służyć Płonącemu Legionowi.

Straż Stormwind - organizacja, której stanowisko lidera - komendanta było swojego czasu najbardziej przeklętą fucha na RH. Każdy po max dwóch tygodniach stawał się najbardziej ściganym przestepcą Stormwind.

Szary Trybunał - organizacja walcząca z Plagą, w której więcej zgonów spowodowały faile Beloreth, niż Plaga. Jej największym wrogiem nie byli jednak nieumarli, lecz wszelkiego rodzaju drzwi i wrota.

Szkarłatne Klingi - gildia skupiająca pretendentów do miana największych lizusów Harnora, a także generacji złota z dupy.

Wieża Słońca - dwuosobowa gildia udająca wielką korporację, której głównym celem jest kolekcjonowanie listów gończych.