Pluszowy smok

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Silly-small.png

To jest głupi artykuł

Ten artykuł jest głupi. Prawdopodobnie nie pochodzi z żadnego licencjonowanego źródła i prawdopodobnie nie ma żadnego sensu, jednak w pewien sposób stał się częścią tego, co tworzy RH jako całość

Podobno na świecie istnieją takie istoty jak Pluszowe Smoki. Przyjmują one przeróżne zabarwienia i kształty. Charakteryzują się dobrocią pluszowego serduszka.

Zachowanie i możliwości

Jak wiadomo, plusz zdrowiu nie szkodzi. Smoki te są więc całkowicie niegroznie - jakkolwiek potrafią groźne udawać. Choć kto by sie bał pluszowych pazurków ? Podobno niektóre opanowały nawet sztuke magii - tylko po to by pojawiać się przy biednych i ucieśnionych a nastepnie dać im sie łaskawie przytulić.

Przykład

Jednym z przykładów tego gatunku jest smok Eklestrasz, posiadający czerwony materiał ukrywający plusz w środku. Znany jest z bycia maskotką takich dziewczynek jak Yasmina, Soleandra oraz Selane. Jakkolwiek jako pluszowe stworzonko ma problemy decyzyjne i po prostu pozostaje w rączkach które go porwa, dając się wykorzystywać na wszelkie możliwe sposoby - włącznie z targaniem za skrzydełka i zaglądaniem pod ogon.

Inne

Podobno istnieją również Pluszowe Wonrze, które mają tendencje do skakania z okien i zamieniania się w Pluszowe Dyndadełka. Jakkolwiek występowanie takowego nie zostało jeszcze udokumentowane i pozostaje na etapie spekulacji.