Nomadzi Netheru

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

Opis

Typowy członek organizacji

Wśród przepastnej ciemności pojawił się rozbłysk światła. Najpierw jeden, zaraz za nim kilkanaście kolejnych. Otchłań zagrzmiała nienawistnie rykiem silników napędzających statek, a potem zawarczała serią eksplozji... i znów jakiś eredar zaklął szpetnie, tłukąc pięścią o poręcz swego bogato zdobionego tronu, gdy ktoś pokrzyżował mu plany.


Historia

Nomadzi Netheru to organizacja pochodząca z planety Aireod. Nie wszyscy, ale z pewnością niektórzy w jej szeregach mogą poszczycić się dość nietypowym pochodzeniem, sami o sobie twierdzą, że są wybrańcami Naaru. Jaka jest prawda - nikt jeszcze nie zbadał.

Grupa ta składa się głównie z mnichów oraz psioników, od lat zajmują się oni przeszkadzaniem Legionowi w podróżach międzyplanarnych, z pasją stają na drodze demonicznym nacjom i jak dotąd - wychodzą ze starć tych obronną ręką.

Nibakel
Dowódczyni - Nibakel nazywana też Wyrocznią od lat doskonale sprawdza się w swej niebanalnej roli, co więcej uznawana jest za nieśmiertelną, jej długość życia dawno już przekroczyła tysiąclecie.
Mniej typowy członek organizacji

Plotki

Podobno Nomadzi Netheru dysponują własną flotą statków kosmicznych, ale... kto by w to wierzył? Pewnie tylko straszą tym demony...

Rzekomo ktoś widział Nibakel na Azeroth, tylko wydawała się jakaś taka młodsza i mniej pewna siebie.