Lone Wolf Runemaster

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj


Warcraftrpg-logo-small.jpg
Dark Factions
s. 32

Wariant klasy Runmistrza

Różnice fabularne

Samotny Wilk różni się w zasadzie tylko jednym aspektem od typowego Runmistrza - czy to z powodu własnego egoizmu, filozofii czy naturalnych ograniczeń nie jest w stanie aktywować run na jakiejkolwiek innej powierzchni niż jego własne ciało. Przez to ich trening jest bardziej ukierunkowany na samodoskonalenie co czyni ich groźniejszym, aczkolwiek nie tak wszechstronnym jak klasyczny Runmistrz, przeciwnikiem podczas ewentualnych konfliktów.

Różnice mechaniczne

Aktywacja Run

Samotny Wilk nie może aktywować run znajdujących się na innej istocie żywej bądź jakimkolwiek obiekcie. Co za tym idzie nie może korzystać z run oddziałujących na przedmioty a efekty obszarowe zawsze mają swój punkt początkowy na jego ciele. Nie ogranicza go to jednak w jakimkolwiek innym stopniu.

Runa Błyskających Ostrzy

Prosta Runa która wykształca się na ciele Samotnych Wilków skutecznie odcinając im możliwość aktywacji run poza własnym ciałem. W zamian jednak dosc znacząco podnosi ich sprawność bojową. (PWW Samotnego Wilka odpowiada jego poziomom w tej klasie, nie zaś (poziom*0.75) jak w przypadku klasycznego Runmistrza)

Wydłużony Czas Działania Run

Runy na ciele Samotnego Wilka są aktywne dwa razy dłużej niż normalnie.

Proste Runy

Na ciele Samotnego Wilka pojawia się więcej run prostych. (Odpowiednio po jednej na 1,4,7,9,10,13,14,16 i 19 poziomie)