Krwawe Słońce

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

W trakcie przenosin - irc #silvermoon, nowa gildia - Silvermoon

[Organizacja stworzona przez jednego z Krwawych Rycerzy - Ezdallorna Eilis`maerna. Przez wielu nazywana partyzantką, tak na prawdę jest samozwańczą organizacją militarną w służbie Silvermoon i jego obywateli. Akceptowana przez władze walczy z odwiecznymi wrogami mieszkańców Quel`Thalas. Sztandary Krwawego Słońca widnieją we wszystkich większych skupiskach społecznych, m.in. Tranquilien, Sunsail Anchorage, Fairbreeze Village i Silvermoon. Działalność KS rozciąga się od samej stolicy aż po granice Upiornych Ziem.]

Decyzją Lady Liadrin, Wielkiego Magistra Rommatha i Generała Komandosów Haldurona Brightwingera, organizacja Krwawe Słonce stała się oficjalnym oddziałem armii Silvermoon z przeznaczeniem do zadań specjalnych. Od tego momentu każdy członek KS odpowiada odpowiednio przed trójką dowódców. Ezdallorn Eilis'maern został zaakceptowany jako lider nowej jednostki militarnej armii Sin`Dorei, jest zwierzchnikiem wszystkich członków Krwawego Słońca i koordynuje działaniami organizacji.

Wprowadza się nowe zasady w funkcjonowaniu Krwawego Słońca:

- Krwawe Słońce otrzymuje rangę oddziału do zadań specjalnych, będący częścią Armii Silvermoon;

- Każdy z członków Krwawego Słońca odpowiada odpowiednio za swoje czyny przed odpowiednim dowódcą oddziałów Armii Silvermoon;

- Osoby będące spoza oddziału nie mające zezwolenia zwierzchników KS nie mają prawa brać udziału w akcjach zleconych i wykonywanych przez Krwawe Słońce;

- Wszelkie powiązania członków KS z innymi organizacjami mają zostać zerwane;

- Niestawienie się na zbiórki/akcje z powodu wykonywania innych obowiązków na innych frontach zostaną uznane za dezercję;

- W wewnętrznej strukturze Krwawego Słońca zaprowadza się nową hierarchię, tj. klasyczny podział wojskowy: Kapitanowie, starsi szeregowcy, szeregowcy i rekruci.

Bloodelves07-large.jpg

Walka z Trollami

  • 10.08.11 - oblężenie Sunsil Anochorage,
  • 24.08.11 - odbijanie członka KS z niewoli,
  • 30.08.11 - eskorta karawany z Firebreeze do Tranquillien - walka z trollami,
  • 11.09.11 - 26.09.11 - zdobywanie katakumb Amanich w Upiornych Ziemiach (akcja zorganizowana + odbijanie porwanych po ataku na ślubie Tamili i Darthemara)

Walka z Koszmarem

  • Koszmar atakuje członków KS - Shaydar i Thelysthusa w mieszkaniu magini. Mężczyzna zostaje zabity i spaczony przez koszmar. Akcja ratunkowa i odczarowywanie Thela (SW 21)
  • 09.10.11 - Obrona linii granicznej pomiędzy Lasem Wiecznej Pieśni a Upiornymi Ziemiami przed koszmarem + atak smoka, (SW 22)
  • 11.10.11 - Rytuał stawiania bariery magicznej przeciw tworom koszmaru,

Sherlock Holmes

W mieście dzieje się coś niepokojącego. Mieszkańcy miasta boją się wyjść na ulicę. Zginęło już pięć osób - żebrak, sprzedawczyni kwiatów, dwóch murarzy i bard. Wszyscy wywodzili się z nizin społecznych, nie mieli majątków, ani wpływów. Jedynym związkiem jaki łączy wszystkie ofiary jest symbol - skrzydlate oko.

- 19.10.11 - zabójstwo barda, KS podejmuje się sprawy,

- 20.10.11 - badanie zwłok barda, rozmowa z duchem, bliskie spotkanie (trzeciego stopnia) z morderca,

- 26.10.11 - pułapka! walka ze skrytobójcami, Wielki Zły daje głos! (14.16.18 i 24 SW)

- szturm na siedzibę Czerwonego Bractwa, walka z golemem i jego twórcą, zdobycie przez KS owej kreatury - niestety nie działającej

- w międzyczasie dochodzi do kolejnych zabójstw, m. in. malarza, bliskiego przyjaciela barda, liczba ofiar rośnie

- wywiad Iveliosa - przesłuchanie ucznia malarza, szarpanina, mag odkrywa ważny ślad,

- 26.11.11 - rozwiązanie zagadki morderstw, akcja w podziemiach Silvermoon, zabicie lidera "kultu" (25 i 28 SW)

Tor`Watha

- pozyskanie informacji o niepokojących wydarzeniach w wioskach trolli nieopodal Tor`Wathy, wstępny zwiad

- 28.11.11 - KS wybiera się na wycieczkę do Tor`Wathy - zwiad rozpoznawczy, Ezdallorn i Brinnan zostają przemienieni w trolle - szpiegowanie wioski, odkrycie kultu Hakkara

- 11.12.11 - trening zbrojnych i zwiadu, niewielka grupa trolli przekroczyła granice ziem Sin`Dorei, walka, pochwycenie pary trollic, ogólna masakra (14,16 i 21 SW)

-styczeń/luty - sesja!

Obecni członkowie i hierarchia

Dowódcy:

Sierżanci:

Szeregowcy:

Rekruci:

Cele

Rekrutacja

Wszystkich chętnych rekrutuje Ezdallorn Eilis'maern. Głownie interesuje nas: Kim jesteś? Co potrafisz? Dlaczego chcesz przyłączyć się do KS? Czego oczekujesz od klimatów w KS?

Prosimy również pamiętać, iż Krwawe Słońce jest organizacja wojskową. Dlatego też staramy się oddać jak najbardziej militarny klimat w gildii.

Zapotrzebowanie: wszelkiej maści uzdrowiciele oraz magowie.

Kanał na irc: #Silvermoon

Kanal w grze: silvermoon

Osoba nieobecna na klimacie przez 2 tygodnie bez usprawiedliwienia, zostaje usunieta mechanicznie i fabularnie.

Ghostlands-large.jpg