Kensill

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj


Kensill
Mestre Zandalari Kensill.JPG
Rasa

Troll (Zandalari)

Płeć

Mężczyzna

Klasa

(fabularna)

Klasa

(mechaniczna)

Rogue

Wiek

25

Tytuł
  • Mestre
Status

Żywy [nie gra]

Skala Wyzwania

26

Poziom Walki Wręcz

20

Przynależność
Znana Rodzina

Mestre Zandalari Kensill

Mestre Kupary w Zuldazar

Historia

Przed grą

Wioska Rozbitej Włóczni

Urodzony w plemieniu Mrocznej Włóczni na terenach Doliny Duszących Cierni w małej wiosce. Wychowywany przez matkę i wujków. Nigdy nie poznał ojca, który zginął w dżungli przed jego przyjściem na świat. W wieku 8 lat uciekł z dżungli i udał się razem z podróżującymi po świecie braćmi, aż na północ Kalimdoru. Tam odnalazł plemię Rozbitej Włóczni gdzie mieszkał przez około 11 lat doskonaląc się codziennie w sztuce walki wręcz i akrobatyce. Mając 18 lat zdobywa tytuł Mestre w tradycyjnej sztuce tańca/walki trolli, czyli kuparze. Nie cały rok później wybywa z "Wioski Tańczących Trolli" i udaje się na południe. Przez pół roku tuła się bez celu po świecie. Wreszcie, mając 19 lat trafia na Rozdroża. Tam pozostaje niespełna rok dalej skupiając się na treningach kupary.

Gra

Znów wyrusza na jakiś czas w świat, by rozwijać swoje umiejętności. W końcu i tak wraca na Rozdroża i wstępuje do Straży Pogranicza. Po jakimś czasie służby w Straży przemieszcza się do Orgrimmar i zostaje członkiem organizacji zwanej Klan Rozbitej Dłoni. Długo jednak nie zagrzał tam miejsca.

Kensill i Shaera na kilka minut przed jej "egzekucją"

Podczas Święta Peona jest jednym z widzów "egzekucji" elfiej strażniczki, Shaeary Sirfalas, postrachu lasów Ashenvale. Mimo różnic rasowych i przynależnościowych dostaje on pozwolenie od strażniczki Keorne, by odnieść ciało poległej Shaery do jej ostatniego miejsca spoczynku na własnych rękach. Tego dnia troll znany później jako Mestre Zandalari Kensill zdobywa uznanie i szacunek wśród Elfów zamieszkujących Ashenvale, a jego odwiedziny są postrzegane jako przyjazd sojusznika, a nie wroga. Postanawia udać się w świat by jeszcze lepiej móc wziąć się za zadanie, które postawił przed sobą. Pojawia się w takich miejscach jak Zul'Farrak, Zul'Aman, Shattrath, Alterac czy Wintersprings.

Kensill na straży wioski Cieni Imperium

Niesiony chęcią zdziałania czegoś na rzecz swego ludu, swych rodzimych ziem powraca do dżungli na południu Wschodnich Królestw. Nie ukrywa tego, iż jednym z powodów założenia organizacji zwanej Cienie Imperium, jest inspiracja działaniami Shaery, Keorne oraz innych Elfickich Strażniczek na terenach Ashenvale. Z początku przewodzi małej grupce "strażników dżungli", jednak Cienie Imperium szybko nabierają na sile, a Kensill staje się szanowanym Trollem nie tylko przez głowy dwóch największych plemion w dżungli, ale także przez organizacje spoza Doliny Duszących Cierni. Niestety podczas wojny na piaskach Tanaris z Aqirami, Mestre doznaje zbyt wielkich ran i zostaje zabrany do stolicy całej Trollowej nacji - Zuldazar, gdzie to kapłani i znachorzy szybko stawiają go na nogi dzięki potędze voodoo i Loa. Powraca do Cieni w pełni zdrowia, a jego przybycie jest hucznie obchodzone przez członków Cieni Imperium jak i przybyłych gości - Malakhaia Skychasera i jego ówczesną małżonkę Revę.

Mestre w tradycyjnym stroju łowców cieni podczas przechadzki po wolnym Zul'Gurub

Zaczyna się okres walk o dżunglę. Otwiera go zniszczenie obozu kłusowników Hemeta Nesingwary Jr., gdzie przewodził on zarówno swoim Cieniom, jak i dwudziestu wojownikom Krwawych Skalpów. Końcem walk jest natomiast wojna w Zul'Gurub z wyznawcami Hakkara. Mestre zabija dwójkę Wysokich Kapłanów. Niestety Krwawy Bóg okazuje się zbyt dużym wyzwaniem. Stara się ocalić jak najwięcej osób, kupić czas do ucieczki dla swoich wojowników. Na własnych rękach wynosi Mambo Asogwe Ishnee poza strefę zagrożenia i powraca by samotnie powstrzymać Pożeracza Dusz. Hakkar pastwi się nad Kensillem po czym pochłania jego duszę do swego serca, a ciało zabiera jako trofeum. Młody Troll trafia do prawdziwego piekła, otchłani szaleństwa, bólu i cierpienia, jakim to jest więzienie dla dusz w sercu Hakkara. Jego ciało staję się zombie i walczy przeciwko Cieniom Imperium, kiedy to Molthor i jego podwładni dokonują rytuału, który zabija Krwawego Boga. Dusza Mestre zostaje uwolniona, a on ożywiony dzięki potędze voodoo i Loa. Po przeżyciach w sercu Hakkara jest on jednak wyrwany umysłem od wszystkiego co się dzieje. Ucieka w świat wierząc, że nadal jest więźniem w sercu Pożeracza Dusz. Kiedy powraca w pełni sił i władz umysłowych zastaje swój lud odbudowujący Zul'Gurub. Nastaje czas spokoju. W tym czasie Mestre doskonali się jako łowca cieni i przyjmuje pierwszą uczennicę - Kall'ai.

Cienie Imperium wchodzą do Zul'Drak

Mestre Zandalari Kensill wybywa do Zuldazar. Podczas audiencji z Królem Rastakhanem prosi on przyjęcie w poczet jego najbliższych współpracowników ubiegając się o tytuł "Dłoń Rastakhana". Król postanawia, że postawi przed młodym Trollem inną rolę. Cienie Imperium i wszyscy jego członkowie stają się plemieniem. Jedynie elita tego plemienia ma nazywać się Cienie Imperium. Kensill staje na ich czele z rozkazu Króla i dostaje tytuł Wodza. Cienie Imperium stają się wysłannikami samego Króla Rastakhana. Ich pierwszym zadaniem jest wybycie na północ, na mroźny kontynent Northrend i tam zapewnienie bezpieczeństwa kronikarzom i kapłanom plemienia Zandalari na terenach Zul'Drak. Mestre przyjmuje postawiony przed nim cel i zgodnie z rozkazem Króla zabiera Cienie Imperium na północ, a tam nawiązuje kontakt z Rycerzami Hebanowego Ostrza, dzięki czemu on i jego oddział zyskują potężnego sojusznika. Niestety Kensill z mało komu wiadomych powodów wybywa z północy i wraca do dżungli po czym zaczyna podróżować po Kalimdorze oraz Wschodnich Kontynentach jak w szaleńczym pościgu za czymś, bądź za kimś. Wreszcie na jego drodze staje Mambo Asogwe Ishnee, która przemawia mu do rozsądku. Powraca z nią do Zul'Gurub. Jak twierdzą tamtejsi duchowni - duch Kensilla odzyskał utracony przed laty kolor. Teraz znów jest intensywny. I Kensill na prawdę zdaje się wracać do tego jaki był kiedyś, zanim to świat duchów, voodoo i Loa przysłonił mu oczy na świat doczesny. Po wydarzeniach związanych z Zul'Drak, Kensill zostaje wezwany przez Króla Rastakhana na audiencję. Król nakazuje młodemu trollowi pożegnać się z plemieniem i nadaje mu pozycję w plemieniu Zandalar. Mestre udaje się do swojej wioski i tam oddaje władzę dla Mambo Asogwe Ishnee, która od tego dnia jest wodzem plemienia Marji'shi, jak i Mistrzem Cieni Imperium.


Mestre Kensill powraca do Zuldazar gdzie czeka na niego batizado, podczas którego Król Rastakhan nadaje mu oficjalnie tytuł Mestre Kupary. Od tego dnia Kensill uczy w świętym mieście Zuldazar tej odwiecznej sztuki inne trolle.

[w związku z tym wydarzeniem Kensill jako postać został skasowany, a Gokuroyu (posiadacz postaci) zaprzestaje grać i kasuje konto]