Keladre

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Keladre Ashfall
Keladre.jpg
Rasa

Sin'Dorei

Płeć

Mężczyzna

Klasa

(fabularna)

Skala Wyzwania

32

Poziom Walki Wręcz

20

Wiek

330

Tytuł
  • Minister do spraw Bezpieczeństwa

Gospodarczego Quel'thalas

Status

Żywy

Przynależność

Wygląd i zachowanie

Sprawia wrażenie istoty, której nie zobaczysz, o ile ona sama tego nie chce. Pojawia się wyłącznie na oficjalnych spotkaniach oraz na bezpośrednie wezwania władców królestwa. Ci, którzy mieli (nie)szczęście przyjrzeć mu się dokładnie, zwykle opisują go jako drakońsko wysokiego elfa o zwinności kota i uśmiechu najlepszego przyjaciela. Zdecydowanie więcej można o nim powiedzieć, bazując na stylu jego pisma, bowiem to głównie listy są jego sposobem na komunikację. Inna sprawa, że posługuje się piórem z wprawą wirtuoza i nie sposób odróżnić ręczych pociągnięć rysikiem od śladu po czcionce drukarskiej.

Fakty

  • Wypłynął na wierzch praktycznie z głębokiego cienia. Wielu słyszało jego imię, część widziało tę facjatę, ale nikt nie przypuszczał, iż Silvermoon powita go jako członka Zgromadzenia. Chociaż może to nie o nim myśleli przez cały ten czas?
  • Wystarczyło, by jego nazwisko zaczęto wypowiadać na głos, aby przestępczość w Silvermoon zmalała. Zapewne to było jedno z zamierzeń Lor'Themara, gdy powoływał go do służby.