Ish'k Reh

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Ish'k Reh w całej swojej okazałości.

Ish'k Reh

"Białkowce są po prostu pokraczne. I irytujące. I kazano mi spędzać z nimi większość czasu. Ohyda. Czego jeszcze nie lubię? Cielesnych magów. To takie białkowce w sukienkach, piszczące w dziwnych językach, machające wciąż tymi swoimi odrostami i puszczające z nich kolorowe światełka. Oczywiście, musiano przydzielić mnie akurat do maga. Blehhh..."

Tło

Rasa: Żywiołak (Ogień, Pozaplanarny)

Charakter: Chaotyczny Neutralny

Znane Języki: Kalimag, Ignan, Wspólny, Orkowy

Skala Wyzwania: Maksymalna 18, aktualna różnie,w zależności od tego, ile razy mu się umarło.

Ish'k Reh to jeszcze bardzo młody (niecałe 200 lat) żywiołak ognia o dość wyrobionej, jak na swoją rasę, wiedzy i opinii na temat planu materialnego - która to opinia jest najczęściej wyrażana w sposób chamski i gburowaty, wobec każdego w zasięgu słuchu. Istota pochodzi z Nagrand i należy do frakcji szamanistycznej Duchów Zywiołów, ale prózno spodziewać się po nim entuzjastycznego podejścia do kontaktów z cielesnymi. Na skutek paktu z Duchami Żywiołów Ish'k został przydzielony, jako większy planarny sojusznik, do Arche Sha'Reth, mistrzyni elementalistyki z Dalaranu - co jedynie pogorszyło jego, i tak wiecznie kiepski, nastrój.

Charakter

Ish'k jest opryskliwy, gburowaty, zaściankowy i, na ogół, nietolerancyjny względem wszystkiego, co nie jest Duchem Żywiołu. Z wyłączeniem, jednakże, żywiołaków służących Lordom Żywiołów - Ish'k serdecznie nienawidzi czegokolwiek, co wiąże się z Planem Żywiołów i gdyby tylko mógł, wybiłby od ręki wszystkich jego mieszkańców. Ish'k nie znosi także nieumarłych, demonów, słonecznej pogody, pochmurnego nieba, poniedziałku, piątku trzynastego... Właściwie, nikomu jeszcze nie dało się stwierdzić, czy istnieje cokolwiek, co istota lubi. Może poza wyjatkiem zawziętego cięcia, kłucia, dzgania i palenia przeciwników - jeśli już zmotywuje się do walki.

Ish'k jest także (opartym na zręczności) wojownikiem i szczyci się tym, tak więc serdecznie nie znosi wszelkich użytkowników magii mistycznej. Z tego też powodu jako obiekty swego wiecznego gderania upodobał sobie zwłaszcza Arche Sha'Reth i Cathrillę Silverine, głównie poprzez wytykanie im drobnych skaz w życiorysie.

Mimo to, na ogół żywiołak respektuje prawo innych istot do życia w spokoju - po prostu, niech robią to trzymając się od niego z daleka.

Matryca zachowań Ishk'a

Ish'k jest wyjątkowo zadufany w sobie i z cała pewnościa nie ma zamiaru niepotrzebnie umierać za cudze sprawy - zwłaszcza za sprawy cielesnych. W grze jako npc prowadzony jest za pomocą rolli, które określają, jak szybko znudzi mu się nadstawianie karku za jakieś "białkowce".

Przy otrzymaniu jednej poważnej rany, Ish'k zrywa swoje bransolety (i nie stawia oporu, kiedy wyrzuca go do Tronu Zywiołów) przy wyniku rolla więksym od 50. Przy otrzymaniu drugiej rany, robi tak zawsze, jeśli tylko atak nie jest dość silny, by zniszczyć go na miejscu. Nawet niezraniony, żywiołak ewakuuje sie już przy rzucie powyżej 25, jeśli tylko coś go mocno nastraszy. Jedynie szczególnie znienawidzeni przeciwnicy potrafią być dla Ish'ka ważniejsi, niż troska o własne przetrwanie.