Harem Malakhaia

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Silly-small.png

To jest głupi artykuł

Ten artykuł jest głupi. Prawdopodobnie nie pochodzi z żadnego licencjonowanego źródła i prawdopodobnie nie ma żadnego sensu, jednak w pewien sposób stał się częścią tego, co tworzy RH jako całość

Haremem Malakhaia nazywa się zbiór taurenów przebywających w Twierdzy Ofensywy Wojennej Pieśni w Tundrze Borean na Northrend. Są to rożnej maści młodsze bądź starsze kobiety i mężczyźni, których losy nieodłącznie splatają się z Żyjącą Legendą Azeroth - szamanem Malakhai'em Skychaser'em.

Skład

  • Tytuł Pierwszej Damy Haremu obecnie piastuje Eshquon, biała taurenka z plemienia Dzikiej Grzywy. Posiadając moce druidyczne większość czasu spędza w formie szarej lwicy. Jest zdecydowanie najczęściej spotykaną kobietą u boku szamana.
  • Miejsce Drugiej Damy Haremu pozostaje w tej chwili nieobsadzone albowiem Alaqua Skychaser zaginęła i jej status jest nieznany. Wiadomo, że była to młoda szamanka, która pobierała nauki u Malakhai'a, oraz najlepsza przyjaciółka Eshquon.
  • Trzecią Damą Haremu jest Neyta. Rodzona siostra szamana, która zaciągnęła się do Ofensywy Wojennej Pieśni jako zaprzysiężony członek. To młodziutka wojowniczka mało kiedy spotykana w sukniach, uzbrojona w wielki miecz a zarazem o przyjemnej osobowości.
  • W Twierdzy OWP znajduje się też Nenechi, odpowiadająca za kuchnie oraz pomagająca w szpitalu. To taurenka posiadająca bardzo ostry, marudny język i na prawdę dużą słabość do alkoholu. Widuje się ją rzadko, jeszcze rzadziej w towarzystwie Malakhai'a, ale członkinią Haremu jest z całą pewnością.
  • Khayna z Kroczących we Mgle to również druidka o białej sierści. Jednak w porównaniu do swoich towarzyszek wygląda o wiele bardziej mizernie i krucho. Spotkać ją jest na prawdę wielki problem, zdecydowanie najbardziej tajemnicza spośród kobiet Malakhai'a.
  • Najdziwniejszą członkinią Haremu jest Dishribaja. To taureńska druidka, która nieustannie przebywa w formie brązowej lwicy. Gdyby nie druidyczne symbole na jej sierści zwykły siepacz nie odróżniłby jej od dzikiego zwierza. Baja trzymała się bardzo blisko Alaquy, a co za tym idzie w pobliżu Malakhai'a.
  • Ostatnią, bo o najkrótszym stażu, jest nieśmiała, wiecznie skrępowana Colisa. Ma futro wyjątkowej rudawej maści, a jej sylwetka wskazuje, że jest to kobieta bardzo silna. Tak jak większość członkiń Haremu często wymyka się z Twierdzy i trudno ją spotkać.

Ciekawostki

  • Siepacze z Ofensywy żartobliwie zaliczali do Haremu również takie osobistości jak:

- Melkedoodum - taureński szaman, uczeń Malakhaia,

- Attalnathi - druid, rodzony brat szamana.

  • Harem istnieje pomimo niedawnego pojawienia się w Twierdzy prawowitej żony Malakhaia - Revy.
  • Statystycznie, co druga członkini haremu została poturbowana przez Attalnathiego