Dwarven Avatar

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dwarvenavatar.jpg
Warcraftrpg-logo-small.jpg
Alliance & Horde Compendium
s. 30


Krasnoludzki Avatar ogółem

Wojownicy, którzy poznają dziedzictwo Krasnoludów – dziedzictwo Tytanów, są w stanie na jakiś czas zmienić swoje ciało w kamień, wielokrotnie zwiększając swoją siłę i wytrzymałość. Awatar jest w stanie zamienić się w kamień na dłużej, a także jest połączony z energiami ziemi, co pomaga mu, dla przykładu, rozpoznać niebezpieczne podziemne korytarze, pułapki ukryte w kamieniu i tym podobne. Są straszliwymi przeciwnikami, zdolnymi zgnieść niemal każdego wroga na chwałę Ironforge i Przymierza. Aby zostać Awatarem, Krasnolud musi odwiedzić kapliczkę Tytanów i przez trzy dni pościć, modląc się. Klasa dostępna jest jedynie Krasnoludom z Ironforge.

Szczegółowe informacje

Biegłość w broni i pancerzach: Krasnoludzki Avatar biegły jest w używaniu każdej broni do walki wręcz, oraz każdego typu pancerza i tarcz.

Specjalne umiejętności

Unarmed attack/Walka bez broni:Mając pięści niemalże z kamienia i niewiarygodną siłę, krasnoludzcy awatarowie nawet bez broni potrafią uderzać ze straszliwą siłą.

Podręcznikowo : Dwarven Avatar otrzymuje Unarmed Attack Bonus w wysokości +1 za każde 2 poziomy, z tym, że na poziomie 1 jest on równy zero, do maksymalnego +6 na poziomie 10. Prócz tego, Dwarven Avatar otrzymuje bonus do obrażeń zadawanych w walce bez broni poczynając od 1d4 na poziomach 1-2, przez 1d6 na poziomach 3-7, 1d8 na poziomach 8-9 aż do 1d10 na poziomie 10.

Stonetell/Rozmowa z kamieniem (1 lvl Avatara): Wraz z postępem jego zrozumienia tajemnicy Tytanów, Krasnoludzki Avatar uczy się porozumiewać z samą ziemią. Umiejętności tej można użyć liczbę razy równą połowie poziomu Avatara. Czas trwania wynosi 3 minuty.


Stonecunning/Zmysł kamienia (2 lvl):Avatar uczy się łączyć swą jaźń z energiami ziemi, co pozwala mu z łatwością dostrzegać pułapki, ukryte przejścia, niebezpieczeństwa o ile dotyczą one kamienia/ziemi. Co ciekawe i znamienne, umiejętność ta działa także w przypadku konstrukcji zakamuflowanych jako kamień lub ziemia.


Earthstance/Jedność z ziemią (3 lvl Avatara):Wraz ze wzrostem swojej potęgi Krasnoludzki Avatar staje się niemal niemożliwy do przewrócenia kiedy stoi na ziemi. Potrafi przetrzymać prawie każdą szarżę i w ogóle, rzadko zdarza mu się wywrócić. W większości przypadków bedzie stał aż zginie.


Strength of the Titans/Siła Tytanów (lvl 4/7/10):Krasnoludzcy avatarzy uczą się czerpać moc z ziemi i przekształcać ją w większą siłę fizyczną. Wraz ze wzrostem ich poziomu zwiększa się skuteczność tej umiejętności (wg. wowRPG są to odpowiednio bonusy +2 +4 i +6 do siły (DA na 10 poziomie jest BARDZO silny, jak na istotę o takiej wielkości i masie)


Stoneskin/Kamienna Skróra - (5lvl):Mimo iż wszystkie Krasnoludy mogą zamieniać swą skórę w kamień, krasnoludzcy Avatarowie opanowali to do perfekcji. Potrafią utrzymać swą kamienną formę dłużej, poza tym dostarcza im ona lepszej ochrony. Krasnoludzki Avatar może użyć tej umiejętności raz na dzień na poziomie 5, dwa na 7 i trzy razy na 9.


Stoneshaping/Kształtowanie kamienia (8lvl):Krasnoludzki Avatar uczy się przekazywać swą własną energię ziemi i kamieniowi, kształtując je i poruszając za pomocą samej tylko woli. Za jednym razem Krasnolud może poruszyć/zmienić do 20m3 kamienia/ziemi. Umiejętności tej może użyć maksymalnie trzykrotnie (10lvl, na 9 dwukrotnie a na 8 jednokrotnie) w ciągu dnia.


Iron Body/Żelazne ciało (10lvl):Krasnoludzki Avatar osiąga mistrzostwo w zrozumieniu nauk i spuźcizny Tytanów i może zamieniać swe ciało w żyjące żelazo. Daje mu to wielką odporność na ataki fizyczne. Można użyć tej umiejętności tylko raz w ciągu dnia.Najbardziej znani Krasnoludzcy Avatarowie

Npc:


Magni Miedziobrody (10 poziom)


Gracze:


Moran Longbeard (10 poziom)

Megrom Steelbeard (10 poziom)

Hargrim Stonehand (10 poziom)

Kugnar (5 poziom)


--Moran 18:54, 29 maj 2010 (UTC)