Dun Morogh

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dun Morogh - Zasypane śnieżnymi zaspami ziemie krasnoludów w Khaz'Modan. To tutaj znajduje się Żelazna Kuźnia.

Zmiany

  • Brak trolli (ew. śladowe ilości) w dolinie Coldridge. Brak troggów na przełęczy. Anvilmar i Kharanos odbudowane od zera. Wejście do Gnomeregan jest zasypane. (Wynik eventów z Plagą - maj 2009. GM - Moran)
  • Brak jakiejkolwiek widocznej obecności Ciemnego Żelaza w Dun Morogh, Helm's Bed pod kontrolą Miedziobrodych. (Wynik eventów ze szpiegami/bandami Ciemnych, przynajmniej od czerwca 2008. GMi - Vithal, Moran, Qylees.)
  • Kamieniołom Gol'Bolar jest oczyszczony z troggów, zabezpieczony i pod kontrolą Miedziobrodych. (Wynik eventów Krasnoludka dla Bractwa Żelaza. GM akceptujący: Astrall.)
  • Ilość trolli w regionie jest stosunkowo niewielka, ponadto są one zdezorganizowane i rozproszone. Brak większych osad. (Wynika to z : Inwazji Plagi, która zabijała je i wcielała do swojej armii, moich eventów z lutego 2012 zakończonych Bitwą o Brewnall oraz z eventu qyleesa z listopada 2012, podczas którego zniszczono ostatnią większą wioskę (Shimmer Ridge). GM akceptujący: Astrall / GM prowadzący: qylees.)
  • Kharanos posiada fortyfikacje i mury nawet zgodnie z blizzowym lore (Lands of Conflict, pg. 72), natomiast w Brewnall zostały one wybudowane po ataku trolli na osadę - miało to utrudnić w przyszłości podobne przedsięwzięcia ze strony wrogów Ironforge (Wynik eventu z Bitwą o Brewnall, luty 2012. Akcept: Astrall.)