Cyberek

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

Definicja

Cyberek to fabularna konsekwencja odgrywania postaci mająca podtekst erotyczny. Poetycki sposób opisu stosunku seksualnego dwóch (lub więcej) postaci. Prawidłowo zainicjowany cyberek, to taki, który ma jakąś przyczynę i najczęściej niesie ze sobą jakieś skutki (niekoniecznie ciążowe) dla postaci biorących udział w akcie.

Cyberki nie powinny być wulgarne, obraźliwe dla drugiej osoby, a już na pewno wymuszone. Każdy gracz ma prawo <uznać, że się stało> i nikt nie powinien w tym wypadku próbować przymuszenia do opisywania podobnych wydarzeń.

Zdrowe cyberki nie powinny stanowić nic ponad element gry, o czym często zdarza się zapominać początkującym cyberkowiczom.


Podtypy

Cyberek na Furka: to samo, tylko nie poetyckie, z użyciem wyłącznie zdań złożonych z 2 slow np. "Jedzie dalej".

Cyberek na Vuka: Dominatorowy gwałt, który kończy się wyruchaniem dominującego gwałciciela.

Cyberek Na Morana: Całodobowy wysiłek umysłowy spowodowany koniecznością odpowiedzi na skomplikowane, kilkunastozdaniowe opisy czynności podejmowanych przez postać z uwzględnieniem anatomii i czynników pogodowych. Łatwo pomylić z walką postaci sprzed systemu SW.

Cyberek na Ysth: Podobno ktoś kiedyś widział, ale nie wie, dokąd się to udało.

Cyberek na Xantee: Zwykły cyberek, tylko zamiast normalnych rzeczowników stosuje się jak największą ilość zdrobnień w jak najwyższym stopniu zdrobnienia. Zawiera choroby weneryczne.

Cyberek na Lise: Podobnie jak wyżej.

Cyberek na Ashae: Może mieć dowolną odmianę, jaką sobie wyobrażasz, a zwłaszcza taką, jakiej sobie nie wyobrażasz. Charakterystyczną cechą jest także, że często odbywa się na dwa lub trzy konta naraz (na każdym z inną postacią).

Cyberek na "Kodoporno": Taki, po którym GMi uśmiercają ci postać z powodu "rozerwania".

Cyberek Defias Style: Zbiorowy gwałt od tyłu, zawierający motyw "światłości" z dupy.