Anahrdron

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj

Opis

Anahrdron - osada.

Szmer krystalicznie czystego strumyka, pola, lasy i zagajniki, błękitne, bezchmurne niebo, sielanka - zaś między tą scenerią szczęśliwi, pokojowo nastawieni mieszkańcy niewielkiej osady. I tylko te niepokojące dreszcze toczące się przez kręgosłup,gdy przekracza się jeden z rozlicznych mostów otaczających wioskę, tylko to wrażenie, że wiecznie ktoś obserwuje, ten swąd magii i natrętne myśli pojawiające się w głowie... Gdy raz przekroczysz granicę, nie zechcesz odejść.

Histora

Anahrdron to planeta rolnicza Legionu. Osady, które zamieszkują jeńcy otoczone są kopułami zaklęć, utkanych, by mamić zmysły i skutecznie pozbawiać mieszkańców chęci ucieczki.

Planetę tą można w zasadzie określić jako terrarium. Nie tylko dostarcza ono rozrywki demonicznym lordom, ale także jest źródłem surowców na użytek Płonącego Legionu.

Plotki

  • Podobno planetę tą odwiedził Konsulat Cieni poszukując jakiegoś draenejskiego krążownika...
  • Rzekomo tuż po tych odwiedzinach Exodar zyskał paruset nowych obywateli twierdzących, że przekonała ich do wyprawy w nieznane (tj. na Azeroth) jakaś nieumarła elfka, zdaje się, że imieniem Beloreth - podobno pięknie przemawiała o wolności.