Świetlista tarcza

Z Wiki_RH
Skocz do: nawigacja, szukaj
Świetlista tarcza
Rasy

Wszystkie rasy przymierza

Charakter

Praworządny dobry

Pierwszy czempion

Przedmowa

Wykorzystywanie przemocy do rozwiązywania problemów nie czyni ciebie wojownikiem. Godnym wojownikiem może się jedynie nazywać ten co oddaje się wojnie, nie mordowi. Prawdziwa siła nie jest w bicepsach a w sercu, a jeśli tego nie jesteś w stanie tego sobie wyobrazić (przecież siła to SW!!) to zalecam pominięcie lektury tego artykułu i dalsze poszukiwania soft porno na wiki rh. Świetlista Tarcza nie jest gildią. Nie jest nawet klimatem. Jest opowieścią o honorze, determinacji a także walce ze złem w imię sprawiedliwości a nie własnej chwały.

Jesteśmy tam gdzie często nas nie widać, niszczymy zło o którego wielu wolało by nawet nie myśleć.

Historia

Geneza

"Pamiętaj, książę że jesteśmy Paladynami. Nie przystoi nam zemsta. Jeśli pozwolimy, by ogarnęła nas żądza krwi, staniemy się równie podli jak orkowie."-Sir Uther ,,Niosący Światłość"

Od zawsze istniała Światłość jak i Ciemność ale walka między tymi stronnictwami stała się znacznie ostrzejsza po kataklizmie. Świat od tamtej pory plugawi Kult Młota Zmierzchu, ideologia zbrodniczej szkarłatnej krucjaty ma się znakomicie a rasy Azeroth są zbyt zajęte samymi sobą by zająć się problemami ofiar wszelakich kryminalistów. Bohaterowie? A kto ci za mniej niż 20 sztuk złota ruszy do walki ze złem? Jedak są jeszcze tacy co odkurzają magiczne księgi z myślą o innych, zakładają pancerze płytowe by tarczą dla tych bez tarczy i dobywają broni by nieść sprawiedliwość w imię słusznego prawa. Powstanie grupy zrzeszającej takie jednostki było tylko kwestią czasu...


Zobacz także